1 mar 2021

10 najlepszych samochodów typu hatchback

Wzrost kosztów paliwa, rosnące ceny samochodów i brak miejsca do jazdy w mieście wymagają praktycznego i ekonomicznego sposobu dojazdu do pracy. Jazda hatchbackiem to nowa mantra dla osób codziennie dojeżdżających do pracy. Hatchback samochody w Indiach nie są po prostu zwykłe środki transportu, są rzeczywiście małe potwory, które są do wykonania zadań, które sedany nie są uważane za odpowiednie dla. Idąc do przodu, jak porównać hatchback, niektóre z najlepiej sprzedających się samochodów hatchback w kraju są:

  1. Maruti Suzuki Swift - Samochód stoi wierny swojej nazwie, Swift to jest! Wśród listy samochodów hatchback w Indiach, ten samochód jest jednym z listy bestsellerów od największego indyjskiego producenta samochodów Maruti Suzuki. Ten hatchback jest ładowany z mocą pakowane wydajność i jest dostępny w wersji benzynowej i Diesel. Komfortowa przestrzeń w kabinie, bezszelestna jazda, przyzwoite wnętrza i elegancki wygląd zewnętrzny, odcina ten samochód od reszty.
  2. Hyundai i10 - Koreański producent samochodów wydaje się mieć żelowane wraz z lokalnej populacji. Producent samochodów podniósł poprzeczkę w segmencie hatchbacków dzięki swojej interesującej linii hatchbacków i10. Samochód napędzany silnikiem z serii Kappa jest szybki i wydajny. Inteligentne wnętrza i podwyższony design gałki dźwigni zmiany biegów sprawiają, że jest to dobry zakup. Samochód dostępny jest w wersji benzynowej.
  3. Maruti Suzuki Alto 800 - Indyjski bestseller doczekał się unowocześnionej wersji o nazwie Alto 800. Samochód pochodzi z zupełnie nowy wygląd i czuć go, wcześniejszy silnik F8D został zachowany, ale został lekko podrasowany, aby zapewnić lepszą wydajność i przebieg. Przestrzeń w kabinie i wygląd jest dość przyzwoity, a samochód jest dostępny w wersjach benzynowych i CNG.
  4. Tata Indica - Indica od indyjskiego producenta samochodów Tata Motors jest już od dłuższego czasu. Samochód szczyci się solidną jakością wykonania i świetnymi osiągami. Przestrzeń nigdy nie była ograniczeniem dla samochodów Tata, a ten hatchback wydaje się być kontynuacją linii rodzinnej. Tata Indica ma maksymalną liczbę wariantów do wyboru! Samochód dostępny jest w wariantach benzynowych, wysokoprężnych i CNG.
  5. Tata Nano - Okrzyknięty jako niedrogi samochód Indii wśród małych samochodów kategorii, Tata Nano był natychmiastowym hitem dla społeczności miłośników dwóch kółek, którzy planowali uaktualnienie. Samochód nie pali gumy na sygnałach drogowych, ale jest ideą opcji codziennego dojazdu. Samochód ma dużo miejsca na głowę, dobry prześwit i zapewnia doskonałą wydajność paliwa. Co więcej, konkurencyjna cena sprawia, że jest to dobry zakup!
  6. Nissan Micra - Jest to jedyny hatchback oferowany przez Nissana na rynek indyjski. Samochód może pochwalić się ciekawymi funkcjami, takimi jak Push Button Start. Jakość konstrukcji i wydajny silnik są uzupełnione o inteligentny wygląd tego samochodu.
  7. Maruti Suzuki A-Star - Maruti Suzuki zawsze było znane z bardzo wydajnych silników. Dziedzictwo to jest kontynuowane również w przypadku linii A-Star. Ten hatchback jest elegancki, zwinny i ma agresywną postawę. Zestaw wskaźników ma sportowy charakter, czego nie znajdziemy w każdym innym hatchbacku.
  8. Maruti Suzuki Celerio - Jest to nadchodzący hatchback od Maruti Suzuki, który ma zostać wprowadzony na rynek podczas zbliżającego się Auto Expo 2014. Ten bardzo oczekiwany samochód wzbudził wiele ciekawości ze względu na technologię zautomatyzowanego napędu, która pozwala na jazdę bez użycia sprzęgła. Samochód powinien być najnowszym z linii Maruti.
  9. Hyundai Eon - Ten hatchback od Hyundai'a zjadł znaczną część rynku z Alto Maruti Suzuki. Samochód posiada imponujący design i zapewnia również dobry przebieg. Ponadto, samochód pochodzi z konkurencyjnej cenie tag.
  10. Hyundai i20 - Hyundai i20 jest jednym z najlepszych samochodów produkowanych przez koreańskiego producenta samochodów. Samochód posiada oszałamiający design, dużo miejsca w kabinie i porywający silnik. Samochód jest dostępny w wersji benzynowej i wysokoprężnej, i jest umieszczony w prostej linii konkurencji z Maruti Suzuki Swift line.

Wśród listy samochodów hatchback, przed podjęciem decyzji o tym, który samochód iść na, upewnij się, że pojazd spełnia cel zakupu samochodu. Również zwrócić szczególną uwagę na jego konserwacji, aby zapewnić długotrwałe bezproblemowe działanie.

Zobacz również

Mahindra Akcesoria samochodowe

Mahindra and Mahindra to rodzimy producent premium, który od dłuższego czasu dominuje w sektorze pojazdów użytkowych. Producent samochodów ma również wiele samochodów w segmencie pojazdów...