4 lis 2016

Samochód wyglądający jak prosto z salonu II

Fakt, iż na naszym rynku dominują używane samochody, wcale nie oznacza, że to właśnie do nich skierowane są usługi z zakresu autodetailingu. A przynajmniej nie tylko do nich.

Czym jest autodetailing?

Autodetailing, czyli tak zwane car spa, to swojego rodzaju salon piękności dla samochodów. Specjaliści od rewitalizacji samochodów, podobnie jak specjaliści od odnowy biologicznej, są w stanie przywrócić pojazdowi jego dawny blask.

Dzięki autodetailingowi możliwe jest przywrócenie fabrycznych standardów wykończenia, a nawet ich przekroczenie, ponieważ wiele zabiegów doprowadza samochód do stanu lepszego niż fabryczny. Związane jest to przede wszystkim ze starannością wykonywania prac kosmetycznych, jakiem poddawany jest samochód. Jest to na pewno dokładne mycie i sprzątanie, ale te czynności stanowią zaledwie przygotowanie do uzyskiwania ostatecznego efektu. Skrupulatnie regeneruje się każdy jeden element samochodu. Stanowi to połączenie czyszczenie i regenerowania, a także odpowiedniej konserwacji, ponieważ autodetailing jest w stanie zabezpieczyć w dużej mierze samochód przed szybkim zużywaniem się w przyszłości. Jeśli sprzedawca chce zachęcić potencjalnych klientów do zakupu, poddaje samochód zabiegom autodetailingu, dzięki czemu zyskuje on idealny blask i posiada odpowiednią ochronę, co też jest ważne.

Wcześniej zostało postawione pytanie odnośnie tego, kto jest targetem usług autodetailing i teraz należy na to pytanie odpowiedzieć, że są to usługi skierowane absolutnie do wszystkich. Starsze samochody będą jak nowe, a nowe samochody zostaną potraktowane indywidualnie i uzyska się pełnię ich blasku. Do uzyskania tak stelarnego rezultatu konieczna jest jednak praca profesjonalistów.

Profesjonalny autodetailing

Zadanie osób zajmujących się autodetailing można określić bardzo prosto. Celem wszystkich ich wysiłków jest sprawienie, by jakość elementów samochodu była równie wysoka jak w dniu, kiedy po raz pierwszy wyjechał on z fabryki. Starają się oni nadać mu najlepszy możliwy wygląd, więc możliwe jest, że będzie wyglądał jeszcze lepiej niż tamtego dnia, ponieważ autodetailing jest wykonywany ręcznie i z dbałością o szczegóły, a fabryki działają na masową skalę bez specjalnego pochylania się nad każdym modelem.

Zobacz również

Mahindra Akcesoria samochodowe

Mahindra and Mahindra to rodzimy producent premium, który od dłuższego czasu dominuje w sektorze pojazdów użytkowych. Producent samochodów ma również wiele samochodów w segmencie pojazdów...