18 maj 2021

Anushka Sharmas Range Rover Vogue

Anushka Sharma jest indyjską gwiazdą, która znana jest z takich hitów jak Band Baaja Baarat, Rab Ne Bana Di Jodi i Jab Tak Hai Jaan. Ta urocza dama rozpoczęła swoją karierę w indyjskim środowisku filmowym zaledwie kilka lat temu i od tego czasu zdobyła ogromną popularność zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym. Anushka Sharma znana jest ze swojego płomiennego uroku zarówno poza, jak i na ekranie i jest jedną z najbardziej szykownych div w kraju. Gwiazda dzieli się szczególną miłością do samochodów i ma wiele indyjskich i globalnych samochodów zaparkowanych w swoim garażu. Wśród tych samochodów, jednym z modeli, który z pewnością przykuje uwagę każdego obserwatora jest Range Rover Vogue.

Anushka Sharma z Range Roverem Vogue

samochód

Lśniąca gwiazda jest właścicielką modelu Land Rover Range Rover Vogue SE i wiele razy widziano ją, jak jeździła tą terenową maszyną. Ten luksusowy samochód od brytyjskiego producenta jest uznawany za jeden z najbardziej studyjnych i potężnych pojazdów sportowo-użytkowych (SUV) 4X4 na świecie. Jest to jeden z najbardziej genialnie wyposażonych na rynku globalnym i jest własnością wielu innych gwiazd z całego świata. Ten SUV jest dostępny zarówno w wersji z silnikiem wysokoprężnym, jak i benzynowym, a jego cena waha się od 1,75 lakh do 2,65 lakh. Model Vogue tego samochodu celebrytów jest oferowany tylko w awatarze oleju napędowego i przybywa w dwóch specyfikacjach silnika 3,0-litrowy V6 i 4,4-litrowy V8.

Land Rover Range Rover Vogue jest wyposażony w 3,0-litrowy młyn wysokoprężny typu LR-TDV6, podczas gdy model Vogue SE jest zapakowany pod maskę z mocniejszym 4,4-litrowym młynem wysokoprężnym LR-SDV8. Ten pierwszy jest w stanie wykrzesać z siebie moc 258 KM i maksymalny moment obrotowy 600 Nm. Drugi z nich, z drugiej strony, ma zdolność do generowania prawie 400 KM mocy z maksymalnym momentem obrotowym o ogromnej wartości 700 Nm. Oba te silniki są połączone z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, która równomiernie rozprowadza całą energię na cztery koła. Ten SUV jest również jednym z najszybszych samochodów typu range rover na świecie - model Vogue osiąga prędkość 0-100 km/h w mniej niż 7,5 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 210 km/h. Z drugiej strony, Vogue SE potrzebuje prawie 5 sekund, aby osiągnąć ten sam wynik i ma prędkość maksymalną 220 km/h.

Ten agresywnie wyglądający luksusowy samochód jest wyposażony w funkcje rozrywkowe i bezpieczeństwa, aby zaspokoić wszystkie potrzeby pasażerów. 20-calowe, 5-ramienne felgi aluminiowe są standardowym wyposażeniem samochodu i zapewniają kierowcy doskonałą stabilność na wszystkich rodzajach nawierzchni. Można wybierać spośród szerokiej gamy kolorów wnętrza i mieszanek, aby nadać temu sławnemu samochodowi bardziej modny wygląd. Luksusowy samochód był wśród pierwszych samochodów range rover, które zostały uruchomione na całym świecie i od tego czasu, został przedstawiony z kilku remontów i modernizacji. Ten Land Rover cena w Indiach zaczyna się od niesamowitej Rs. 1.75 crore i osiąga do Rs. 2.65 crore.

Zobacz również